Spółka Hörmann – bramy garażowe

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną a także jest najdoskonalszym producentem bram garażowych, jak również napędów. Firma Hörmann jest marką dziedziczną działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Stanowi gwarancję najdoskonalszych środków a także najwyższej gatunkowości artykułów.

Grupa Hörmann jest kierowana już przez trzecie a także czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa centrala spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże punkcie poza wydziałami siedziby, znajdują się też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma werbuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego kraju. Gwarantuje ona szybki a także fachowy serwis a także gwarantuje dogodną, umiejętną obsługę kontrahenta.